Aktualności - wszystkie

PORAŻKA W OSTATNIEJ JESIENNEJ KOLEJCE

PORAŻKA W OSTATNIEJ JESIENNEJ KOLEJCE

I drużyna Unii w ostatnim meczu ligowym tej jesieni, uległa na wyjeździe LKS Przyszłość Ciochowice 3:1 (0:0). Pomimo ambitnej gry nasza drużyna nie zdołała wywalczyć punktów, choć z przebiegu gry można powiedzieć, że mecz był na remis. Gospodarze jednak byli skuteczni i wykorzystywali swoje szanse, naszemu zespołowi skuteczności znów zabrakło. Jedyną w tym meczu bramkę dla Unii zdobył Krzysztof Różański.

SKŁAD UNII:
1. Sebastian Mól
2. Krzysztof Grzesiek
3. Demuri Gogiashvili
4. Temuri Tsulaia (77' Andrzej Stiler)
5. Dominik Siwy
6. Krzysztof Różański
7. Krzysztof Sobel
8. Mariusz Krupa
9. Bartosz Chryst (77' Paweł Opara)
10. Robert Srebro (70' Eryk Penkala)
11. Damian Różański [C]

Po zdecydowanie słabszej końcówce rundy, gdzie zanotowaliśmy serię 4 porażek z rzędu, zajmujemy ostatecznie dobre 5 miejsce w tabeli grupy 1 klasy okręgowej z dorobkiem 25 punktów. Przed sezonem pewnie bralibyśmy taki wynik w ciemno. Jednak świetna pierwsza część rundy rozbudziła mocno apetyty i pokazała, że można w tej lidze powalczyć z każdym, dlatego teraz pozostaje pewien niedosyt.
Jak to mówią "pierwsze koty za płoty". Wiemy już jak ta liga wygląda i czym się ją "je". Dlatego bogatsi o to doświadczenie z optymizmem patrzymy w przyszłość i liczymy, że wiosną będzie równie dobrze, jeśli nie lepiej i że jeszcze niejedną niespodziankę w okręgówce sprawimy.

WSZYSTKIM KIBICOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA DOPING I WSPIERANIE NAS W RUNDZIE JESIENNEJ. LICZYMY NA WAS RÓWNIEŻ WIOSNĄ!